Till innehåll

Kontakta oss

Kundtjänst

Har du frågor får du gärna kontakta vår kundtjänst. Det gör du enklast genom

Mail: Kundservice@stenbolaget.se

Telefon: 08-503 350 00

Proffskunder - Syd

För entreprenörer och stensättare som är verksamma i region Syd. Här hittar du engagerade säljare som hjälper dig med alla typer av projekt.

Linnea - Stenbolaget
Linnea Gustafsson
Säljare - Syd
073-840 91 44
linnea.gustafsson@stenbolaget.se
Fredrik Höjer
Butikschef - Göteborg
076-102 94 79
fredrik.hojer@stenbolaget.se

Proffskunder - Mitt

För entreprenörer och stensättare som är verksamma i region Mitt. Här hittar du engagerade säljare som hjälper dig med alla typer av projekt.

Linnea - Stenbolaget
Hanna Gustafsson
Säljare - Mitt
073-034 16 63
hanna.gustafsson@stenbolaget.se

Proffskunder - Stockholm

För entreprenörer och stensättare som är verksamma i Stockholms området. Här hittar du engagerade säljare som hjälper dig med alla typer av projekt.

David Waxin
Butikschef - Arninge
070-288 30 13
david.waxin@stenbolaget.se
Johannes Andersen Ahlgren
Butikschef - Sköndal
073-524 02 90
johannes.andersenahlgren@stenbolaget.se
Mikail Gül
Butikschef - Huddinge
076-113 95 63
mikail.gul@stenbolaget.se
Therese Nygren
Butikschef - Barkarby
073-049 47 23
Therese.nygren@stenbolaget.se
Michael Chylewski
Säljare
070-231 11 29
michael.chylewski@stenbolaget.se

Proffskunder - Nord

För entreprenörer och stensättare som är verksamma i region Nord. Här hittar du engagerade säljare som hjälper dig med alla typer av projekt.