Till innehåll
Sveriges största stenspecialist - Proffsrabatter - Leveranser i hela Sverige - Spara din offerter
Sveriges största stenspecialist - Proffsrabatter - Leveranser i hela Sverige - Spara din offerter

Kontakta oss

Har du frågor får du gärna kontakta vår kundtjänst. Det gör du enklast genom

Mail: Kundservice@stenbolaget.se

Telefon: 08-503 350 00

 

Hitta din anläggning här! 

Regionsäljare

Säljare - Syd
Linnea Gustafsson
073-840 91 44
linnea.gustafsson@stenbolaget.se

Säljare - Syd
Linnea Gustafsson
073-840 91 44
linnea.gustafsson@stenbolaget.se

Säljare - Norr
Sebastian Garcia
070-200 37 59
sebastian.garcia@stenbolaget.se

Säljare - Norr
Sebastian Garcia
070-200 37 59
sebastian.garcia@stenbolaget.se

Säljare - Mitt
Hanna Gustafsson
073-034 16 63
hanna.gustafsson@stenbolaget.se

Säljare - Mitt
Hanna Gustafsson
073-034 16 63
hanna.gustafsson@stenbolaget.se

Säljare - Stockholm
Michael Chylewski
070-231 11 29
michael.chylewski@stenbolaget.se

Säljare - Stockholm
Michael Chylewski
070-231 11 29
michael.chylewski@stenbolaget.se

Butikschefer

Butikschef - Arninge
David Waxin
070-288 30 13
david.waxin@stenbolaget.se

Butikschef - Arninge
David Waxin
070-288 30 13
david.waxin@stenbolaget.se

Butikschef - Barkarby
Therese Nygren
073-049 47 23
Therese.nygren@
stenbolaget.se

Butikschef - Barkarby
Therese Nygren
073-049 47 23
Therese.nygren@
stenbolaget.se

Butikschef - Göteborg
Fredrik Höjer
076-102 94 79
fredrik.hojer@stenbolaget.se

Butikschef - Göteborg
Fredrik Höjer
076-102 94 79
fredrik.hojer@stenbolaget.se

Butikschef - Huddinge
Mikail Gül
076-113 95 63
mikail.gul@stenbolaget.se

Butikschef - Huddinge
Mikail Gül
076-113 95 63
mikail.gul@stenbolaget.se

Butikschef - Sköndal
Johannes Andersen Ahlgren
073-524 02 90
johannes.andersenahlgren@
stenbolaget.se

Butikschef - Sköndal
Johannes Andersen Ahlgren
073-524 02 90
johannes.andersenahlgren@
stenbolaget.se

Proffscenter

Proffscenter - Märsta
Läs mer

Proffscenter - Märsta
Läs mer

Proffscenter - Sköndal
Läs mer

Proffscenter - Sköndal
Läs mer

Proffscenter - Ulricehamn
Läs mer

Proffscenter - Ulricehamn
Läs mer